O nas

Witaj w naszej szkole!
Chcesz zdobyć prawo jazdy?Więcej-zdobyć praktyczne umiejętności,poznać zasady prawidłowego uczestnictwa w ruchu drogowym,a przede wszystkim czuć się za kierownicą pewnie i bezpiecznie?
Potrzebujesz szkoły z doświadczeniem,w której wykfalifikowani instruktorzy dostosują zajęcia do twoich indywidualnych możliwości i potrzeb.
OSK Fras szkoli kierowców od 1999roku-te lata to lata budowania doświadczeń,wielu doskonałych kierowców i wspólnie przeżywanych egzaminów -one naprawde mogą być łatwiejsze,dobre przygotowanie pomaga zminimalizować stres związany z jego zdaniem.
A to jest naszym zadaniem!
Jesteśmy do twojej dyspozycji 7dni w tygodniu-możesz skontaktować się z nami telefonicznie bądz poprzez nową aplikacje on-line nawet całą dobe.
Zapraszamy do osobistego kontaktu w naszym biurze we wtorki i piątki.
Jazda samochodem może być przyjemnością dla każdego.Jako jedyny ośrodek oferujemy szkolenie również na samochodzie z automatyczną skrzynią biegów i jesteśmy przygotowani do szkolenia osób niepełnosprawnych gdyż posiadamy samochód przystosowany do szkolenia osób z dysfunkcją ręki lub nogi oraz jednej i drugiej kończyny jednocześnie,a także posiadamy sale i biuro przystosowane dla potrzeb tych osób-bez stopni.
Lata doświadczeń i troska o naszych kursantów skłaniają nas do ciągłego rozwoju,wprowadzania nowych rozwiązań,ofert,dodatkowych usług-zależy nam na tym aby każdy z Was znalazł w OSK Sukces-Fras  pomoc i wsparcie zgodne ze swoimi oczekiwaniami i potrzebami.
Mamy wszelkie predyspozycje i jesteśmy otwarci na każdego kursanta żeby go wyszkolić z SUKCESEM,dlatego również Ty zapewnij sobie sukces i szkol się z SUKCESEM.
                                                      SERDECZNIE ZAPRASZAMY !
 
Poleca nas vortal  motoryzacyjny  www.autopasjonaci.pl
Zielone światło dla twojego egzaminu
Już dziś zapisz się na najbliższy kurs